7 вересня 2017 р.

Практичний курс з Вікторією Лопухіною "Кирилиця в дизайні"


Кирилиця жива, її форми різноманітні, тому вона і цікава для графічних та шрифтових дизайнерів.
І так як на наших очах відбувається еволюція рідних літер, студія "Арт і Я" та тандем сестер Лопухіних VikaVita / The calligraphy sisters пропонує і вам не втрачати можливості бути серед каліграфів-винахідників й прийняти участь у відродженні кириличних літер саме "з українською ознакою"!

А робитимемо ми це із присмаком старого Києва!
Для цього ми звернемо увагу на вивіску. Адже саме у них викарбовуються історії поколінь, відображається культурна спадщина, яка не підвладна часу.
Тому, ми будемо подорожувати не лише вулицями міста, а і історією кирилиці. Це буде цікава мандрівка і серйозна аналітична та практична робота.

Ми познайомимося з широким спектром інструментів, уважно вивчимо графеми літер, звертаючись до історичних кириличних прикладів і врешті – створимо фінальні композиційні вивіски!

Деякі роботи сестер Лопухіних з використанням кирилиці

В програмі:
  • знайомство з історією кирилиці;
  • знайомство з інструментами;
  • базові вправи та прописування літер уставу;
  • опанування скоропису браш-пеном;
  • пошук та аналіз кириличних літери на вивісках;
  • правила та закони композиції;
  • вибір особистості для якої будемо створювати пам'ятну фасадну табличку. Ескізи, пошуки та фінальні композиційні вивіски;
  • робота з літерами та композицією в редакторах Adobe Photoshop та/чи Adobe Illustrator.

Викладає: Vika Lopukhina – каліграф, дизайнер, викладач. Працює разом з сестрою Віталіною, популяризує кирилицю і традиційні почерки в сучасному світі. Бере участь в міжнародних каліграфічних конференціях і виставках. Серед них: Жива каліграфія (Київ), Живий шрифт (Київ), Міжнародна виставка каліграфії в Москві і Нижньому Новгороді, Typomania (Москва), Typetersburg (Санкт-Петербург), International Festival of Poster and Typography Design PLASTER (Toruń, Poland), International Festival The Design of Word (Milan, Italy). Була одним з організаторів фестивалю Рутенія (2009 рік, Київ).


Деякі роботи сестер Лопухіних з використанням кирилиці

Разом з сестрою провели більше 50 лекцій, курсів і майстер-класів в різних містах - Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Познані-Варшаві, Мінську, Кишиневі і навіть в Пуне (Індія).

Публікувалася в німецьких і польських журналах по леттерінгу і каліграфії, а також в книзі Mastering Calligraphy: The Complete Guide to Hand Lettering.Для кого:
курс розрахований як на учнів після базового курсу, так і для тих, хто тільки знайомиться з каліграфією, але має необхідні базові навички у володінні інструментами (пласке перо, пензель).

Старт:
19 жовтня
Графік: щочетверга о 19:00 - 20:30 (1,5 години)
Тривалість: 12 занять, 12 тижнів

Вартість: 4600 грн.
Для студентів та випускників школи також діє знижка 10%

Реєстрація за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 - Анастасія Платунова, координатор.

Немає коментарів:

Дописати коментар