11 жовтня 2017 р.

Витончена каліграфія з Веронікою Чебаник. Модуль 1: American Cursive


Курс присвячений одному з основних каліграфічних інструментів – тонкому (гострому) перу.
Протягом навчання ви опануєте класичні стилі: письмо без нажиму (American Cursive) й елегантне письмо з нажимом (Copperplate та Spencerian). Навчитесь використовувати декоративні розчерки та елементи.

Курс може бути для вас альтернативою базовому, де ми вивчаємо різні інструменти та стилі письма, і до гострого пера підходимо лише у другій половині навчання.

Для кого:
для новачків, які раніше не займались каліграфією, і для досвідчених, хто бажає вивчити або підтягнути певний стиль письма.Курс складається з 3х модулів, які можна пройти послідовно всі, або обрати один-два.

Модуль 1. American Cursive


Старт: 24 листопада
Графік: щоп’ятниці о 10:00-12:00 / 7 занять

Американський курсив (інша назва бізнес-письмо) – базовий стиль, з якого починається каліграфія гострим пером. Пишеться гелевою ручкою, лайнером або ручкою з пером. Завдяки своїй універсальності, може використовуватися у повсякденному житті.

Цей модуль – перший крок до мистецтва витонченого письма.

Американський курсив Вероніки Чебаник


Модуль 2. 
Spencerian


Старт: 19 січня
Графік: щоп’ятниці о 10:00-12:00 / 8 занять

Каліграфія Спенсера – вид декоративного письма, що пишеться гострим пером з нажимом лише в деяких лініях, з тоненькими літерами та вишуканими розчерками.

Модуль 3: Copperplate та Modern Calligraphy 


Старт: 16 березня
Графік: щоп’ятниці о 10:00-12:00 / 8 занять

Англійський курсив (нажимне письмо) – пишеться гострим пером з нажимом майже у кожній вертикалі струнких літер і прикрашається декоративними розчерками та флорішами.


На кожному модулі вивчаються латинська та кирилична абетки відповідного шрифту.


Викладає: Вероніка Чебаник –– куратор базового курсу з європейської та української каліграфії від зародження школи каліграфії "Арт і Я" у 2011 році, також автор та викладач програм з поглибленого вивчення різних стилей каліграфії: скоропису, копперплейту, американського курсиву та спенсеріану. Учасник виставок з мистецтва каліграфії, автор видання прописів «Italic calligraphy: latin & cyrillic» та комплекту «Каліграфія браш-пеном в різних стилях».

Вартість повного курсу (3 модулі): до 20 листопада – 6900 грн. (економія 1150 грн.) з повною передоплатою, після 20 листопада – 7500 грн.  (економія 550 грн.) з повною передоплатою.

Або модулі окремо:

Американський курсив – 2450 грн.
Спенсеріан – 2800 грн.
Коперплейт – 2800 грн.

Знижка 10% студентам та випускникам школи.

Кількість місць обмежена!
Реєструйтеся за формою або за телефонами 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар