30 листопада 2017 р.

7 новорічних подарунків для каліграфів та творчих людей


До новорічних свят залишились декілька днів. І якщо ви ще знаходитесь в пошуках ідеального подарунка для друзів та рідних, ця добірка допоможе вам у виборі!

Ми зібрали найцікавіші презенти, які підійдуть не лише досвідченим каліграфам, а і дизайнерам, творчим особистостям і новачкам, які мріють опанувати мистецтво красивого письма. 


1. Комплект «Прописи з італійського курсиву + інструменти»


Комплект включає: прописи з італійського курсиву, дві автоматичні перові ручки Pilot Parallel Pen 2.4 мм, 3.8 мм та картриджі, дерев'яний утримувач для пера, пласке перо Brause 2 мм та чорнило Pelikan. 


Ідеальний подарунок для тих, хто захоплюється мистецтвом красивого письма, проте ніколи не займався каліграфією та не знає з чого почати.

До комплекту входить все необхідне для опанування італійського курсиву – базового стилю, з якого починається вивчення каліграфії.

Прописи розроблені за авторською методикою відомим українським каліграфом та куратором курсів школи «Арт і Я» – Веронікою Чебаник. Програма ускладнюється поступово: від написання декоративних елементів до букв, слів і цілих фраз. Прописи включають як кириличну, так і латинську абетки.

Ціна: 1 300 грн.

2. Комплект «Прописи з каліграфії браш-пеном в різних стилях + Pentel Color Brush»


Комплект включає
 3 зошити з каліграфії браш-пеном у стилі Скоропис, Round cursive, Copperplate та modern calligraphy, а також інструмент Pentel Color Brush.


Один з найуніверсальніших подарунків з нашого списку, бо підходить для тих, хто вже має навички каліграфії, для тих, хто хоче навчитися і буде до  вподоби любителям малювати пензлями. 

Браш-пен – один з найпопулярніших інструментів сучасного каліграфа. Це симбіоз пензля та авторучки, що заправляється чорнилом. Роботи, виконані браш-пеном, оточують нас в принтах, логотипах, упаковках і на листівках. 

Спеціально для браш-пену школа каліграфії «Арт і Я» та Вероніка Чебаник адаптували класичні стилі письма: круглий курсив, скоропис, копперплейт та modern calligraphy. Так, відпрацювавши три зошити, ви отримаєте навички письма в чотирьох стилях, навчитесь створювати каліграфічні композиції. Кожен зошит включає як кириличну, так і латинську абетки шрифтів.

Ціна: 950 грн.


3. Подарунковий сертифікат


Сертифікат на 1000 грн. на навчальні події школи чи товари магазину.
Або персоналізований сертифікат на обраний курс, підписаний нашим каліграфом.Подарунок для здійснення мрії. Якщо ви знаєте про бажання близької людини займатися каліграфією, пропонуємо втілити це бажання у життя!

Подаруйте сертифікат на 1000 гривень і щасливчик сам обере бажаний курс або товар у нашому магазині. Або ж замовте персоналізований сертифікат, підписаний нашим каліграфом, на конкретну подію чи індивідуальні заняття. 

Ціна: від 500 грн.
Придбати сертифікат на 1000 гривень
Замовити персоналізований сертифікат за телефоном (098) 635 48 46


4. Утримувач для пера з нахилом AZ_wood, ручна роботаКожен каліграф підтвердить, що інструментів багато не буває, навіть якщо у нього повний арсенал у пеналі.

Утримувач для пера з нахилом AZ_wood виготовлений з фруктового дерева і покритий екологічним воском. Має універсальний латунний фланець, який підходить для будь-якого гострого пера.

А незвична форма тримача і є його головною перевагою – висічка за принципом трикутника допомагає розмістити руку в ідеальному положенні для письма. 

Виконаний у єдиному екземплярі, утримувач стане справді чудовим подарунком для тих, хто володіє гострим пером.

Ціна: 1 260 грн.
Придбати


5. Авторські кола-пени від Василя ЧебаникаВасиль Якович Чебаник – один з найвизначніших українських каліграфів. Окрім викладання в інституті, створення каліграфічних робіт та розробки української абетки, Василь Якович власноруч створює унікальні інструменти – кола-пени. 

Кола-пен – інструмент сучасної європейської каліграфії, створений з жесті, сталі чи латуні.
Це інструмент сміливої та експресивної каліграфії!

Авторські інструменти Василя Чебаника мають досконалу форму та особливу обробку, тому, якщо ви шукаєте неординарний подарунок, оберіть авторський кола-пен!

Ціна: від 340 грн.


6. Каліграфічні картини та постериСправжні поціновувачі мистецтва високо оцінять такий подарунок, як каліграфічна картина. Виконані на полотнах в різних техніках та стилях, подібні витвори стануть чудовим  натхненням і доповненням інтер'єру. 

Ви можете обрати для подарунка картини відомих українських каліграфів – Вероніки Чебаник, Вікторії та Віталіни Лопухіних, Тараса Макара, Анни Єгорової, Євгена Спіжового.

Ціна: від 380 грн.


7. Каліграфічні ялинкові іграшки від Наталії Ком'яхової
Вишуканий подарунок для естетів! Ялинкові прикраси, розписані вручну каліграфом нашої студії Наталією Ком'яховою, не лише порадують око, а і залишать приємні спогади на довгі роки. 

Крім того побажання, написані на кульці, обов'язково здійсняться у наступному році!

від 180 грн.
Оскільки кожна кулька – унікальна, дізнавайтеся наявність за телефоном (098) 635 48 46 або у студії за адресою: Київ, вул. Хрещатик 32б, офіс 8.

Ще більше подарунків на сайті: shop.artiya.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар