18 грудня 2017 р.

Курси каліграфії: браш-пен в різних стилях з Веронікою Чебаник, старт 3 лютого


Браш-пен – один з найпопулярніших інструментів сучасного каліграфа. Це симбіоз пензля та авторучки, що заправляється чорнилом.
Роботи, виконані браш-пеном, оточують нас в принтах, логотипах і упаковках. А написи чудово гармонують з ілюстраціями, колажами та графікою.

Проте, в нашій студії ми вважаємо, що браш-пен – це більше ніж інструмент. Це безмежний океан чорнила, гори паперу та нове захоплення! 
Якщо ви готові пройти шлях від знайомства з інструментом до письма в різних стилях і створення каліграфічних композицій, цей курс, що стартує 3 лютого, – для вас.

Спеціально для занять на курсі студія «Арт і Я» разом з Веронікою Чебаник адаптували класичні стилі каліграфії для браш-пену та розробили набір прописів, які допоможуть студентам в опануванні інструментом.

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією, та для тих, хто вже має навички, проте хоче опанувати браш-пен в різних стилях.

Стилі каліграфії, які вивчаються на курсі:

 • Круглий курсив. Курсив у XVII ст. писали закругленим пташиним пером. Таким чином, на відміну від класичного італійського курсиву XVI ст., літери набули більш округлої форми. Їх часто оздоблювали складними декоративними елементами та лігатурами. Форма курсивних літер для браш-пену – спрощена і складається з базових елементів, які дають можливість зрозуміти принцип письма браш-пеном.

   Браш-пен у стилі круглого курсиву від випускників курсу
   • Коперплейт (copperplate) – класичний англійський курсив з характерним нажимом, який писали гострим пером. Був розповсюджений в XVIІІ ст., і став популярний в сучасній каліграфії. Завдяки пластиці браш-пен –– пластичний інструмент і нагадує письмо гострим пером. Це дає можливість виписувати форми літер коперплейту брешем.
   • Також за час навчання опануєте стиль modern calligraphy. Його активно використовують в каліграфії брашпеном. Пластика інструменту створює динамічний ритм письма, що беруть за основу для летерингу та логотипів.

     Браш-пен у стилі copperplate та modern calligraphy від випускників курсу


     • Скоропис – пластичний різновид кириличного історичного почерку, який розвинувся на основі напівуставу, на початку XV ст. Характерними рисами скоропису була вільна літера, яку оздоблювали виносними елементами та декоративними розчерками. Пластика візерунку досягалася завдяки гнучкості пташиного пера. Браш-пен –– сучасний інструмент каліграфа, що подібний за властивостями до такого пера. Він може бути використаний для прописування скоропису.

       Браш-пен у стилі скоропису від випускників курсу

       Старт: 3 лютого
       Графік занять: щосуботи о 14:30–16:30
       Тривалість: 14 занять / 14 тижнів / 3 місяці

       Вартість курсу: при повній оплаті до 31 грудня – 4100 грн. (економія 500 грн.) 
       з 31 грудня – 4600 грн. 
       Для студентів та випускників школи «Арт і Я» – знижка 5%. 

       Інструменти та матеріали: для навчання буде потрібний набір прописів (600 грн), а також браш-пен, що заправляється (130-210 грн). Все це можна придбати в магазині нашої студії.

       Кількість місць обмежена. Участь за передоплатою. 

       Реєстрація за формою нижче.
       Або за телефоном 098 607 12 67 або 098 635 48 46 (Алла).

       Немає коментарів:

       Дописати коментар