8 грудня 2017 р.

«Каліграфічна композиція» воркшоп з Віталіною Лопухіною 27 та 28 січня


27 та 28 січня в нашій студії Віталіна Лопухіна проведе довгоочікуваний майстер-клас для каліграфів, які хочуть навчитися гарно оформлювати тексти, створювати ефектні композиції.

Віталіна Лопухіна: Чи нагадує каліграфія танець? Якщо нагадує, то який саме? Багато людей асоціюють каліграфічну композицію з традиційним балетом.

Часто в роботах майстрів захоплює саме експресивний «модерн», який звільнився від умовностей та театральності. «Модерн», який порушує правила, комбінує стилі та справляє враження. 

На воркшопі ми опануємо прийоми та тонкощі побудови каліграфічної композиції, які допомагатимуть нам досягати необхідного ефекту. Ми вивчимо класичні прийоми формальної композиції, дізнаємося як вдало поєднувати різні почерки і як порушувати правила красиво! 

У програмі:
  • лекція про побудову композиції та її елементи;
  • композиція на форматах: від класичних пропорційних, до панорамних та дуже вузьких;
  • ритмічні та поліритмічні композиції;
  • абстрактні композиції;
  • правила та секрети поєднання почерків;
  • ескізування, процес пошуку власної композиції;
  • створення фінальних композицій, рев'ю.
В результаті майстер-класу ви зробите каліграфічну роботу форматом А2. За вашим бажанням, ми можемо оформити її в раму.
Окрім того, ви будете знати базові способи побудови композиції і знатимете хитрощі та секрети, які допоможуть створювати повноцінні каліграфічні роботи, що стануть чудовим доповненням вашого портфоліо.

Для кого: для тих, хто займається каліграфією, проте хоче урізноманітнити своє портфоліо експресивними та виразними художніми роботами.

Каліграфічні композиції Віталіни Лопухіної


Викладає: Віталіна Лопухіна — каліграф, дизайнер, викладач. Є частиною тандему сестер VikaVita, популяризує кирилицю і традиційні почерки в сучасному світі. Викладає каліграфію в Київському художньому інституті М. Бойчука та школі каліграфії «Арт і Я». Бере участь в міжнародних каліграфічних конференціях і виставках: Міжнародна виставка каліграфії в Великому Новгороді, Typomania (Москва), International Festival of Poster and Typography Design PLASTER (Польща), International Festival The Design of Word (Мілан), Жива каліграфія (Київ).

Разом з сестрою провели понад 50 лекцій, курсів і майстер-класів в Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Познані, Мінську та Кишиневі.

Розписала більше 15 стін, деякі з них можна зустріти в містах Голландії. Публікувалася в німецьких і польських журналах по леттерінгу і каліграфії, а також в книзі Mastering Calligraphy: The Complete Guide to Hand Lettering.

Портфоліо: 
vikavita.com
behance.net

Каліграфічні композиції Віталіни Лопухіної

Час: перший день – 27 січня, субота, 12:00– 16:00
Другий день – 28 січня, неділя, 12:00–16:00

Місце: школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, оф.8.

Вартість:
980 грн.
Інструменти: прихопіть свій улюблений набір інструментів (наприклад: пензель або Parallel pen 6 мм, браш-пен, кола-пен, гостре перо).

Кількість місць обмежена.
Участь за передплатою.

Реєстрація за телефоном 098 607 12 67, 098 635 48 46 або за формою:

Немає коментарів:

Дописати коментар