13 березня 2018 р.

Курс каліграфії гострим пером: Spencerian з Веронікою Чебаник


Якщо ви маєте базовий досвід письма гострим пером, але хочете бути майстерним у володінні цим інструментом, запрошуємо вас на поглиблений курс з каліграфії Спенсера (spencerian), що розпочнеться 10 квітня!

Каліграфія Спенсера – вид декоративного письма, який був популярний у XIX–XX ст. в Америці і став основним стилем Золотої ери орнаментальної каліграфії.

Це письмо відрізняється особливою вишуканістю і варіативністю.
Спенсеріан може бути витонченим в маленьких літерах або контрастним у великих, стриманим у тексті або ажурним, коли прикрашається розчерками  – флорішем.

Під час курсу ви будете зосереджені на ритмі письма, на роботі з натиском в малих і великих літерах Спенсеріану, на формі букв і декоративних розчерках. Це саме те, що потрібно для застосування витонченої каліграфії на практиці.

У програмі:
  • знайомство з інструментом, базове письмо, вправи, елементи літер, орнамент;
  • принципи побудови та правила написання великих і малих літер кирилиці та латиниці;
  • від букви до слова: інтервали, зв'язки та лігатури в словах;
  • поєднання літер в композиції слова та тексту;
  • ритм та динаміка в каліграфії;
  • варіації літер для створення власної сігнатури;
  • знайомство з елементами декоративного флорішу (малюнку пером рослин та птахів) для використання їх в листівках та роботах.
Курс «Spencerian» – другий модуль курсу «Каліграфія гострим пером від базових навичок до майстерності». Якщо ви хочете опанувати гостре перо і створювати виразні каліграфічні композиції, рекомендуємо пройти усі модулі поступово.


Для кого: для тих, хто має базові навички володіння гострим пером та для тих, хто пройшов модуль «Американський курсив».

Якщо ви раніше не займалися каліграфією, перед курсом ви можете пройти підготовку на індивідуальних заняттях з майстром. Спитайте про заняття в координатора: 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла)

Викладає: Вероніка Чебаник –– куратор базового курсу з європейської та української каліграфії від зародження школи каліграфії "Арт і Я" у 2011 році, також автор та викладач програм з поглибленого вивчення різних стилів каліграфії: скоропису, копперплейту, американського курсиву та спенсеріану. Учасник виставок з мистецтва каліграфії, автор видання прописів «Italic calligraphy: latin & cyrillic» та комплекту «Каліграфія браш-пеном в різних стилях».

Спенсеріан Вероніки Чебаник

Група I: 10 квітня – 12 червня
Графік: щовівторка о 19:00–21:00

Група II: 13 червня–6 липня
Графік: щосереди та щоп'ятниці 19:00-21:00

Тривалість: 8 занять.

Вартість модулю: 2800 грн.
Знижка 10% студентам та випускникам школи.

Якщо ви хочете подарувати курс або один з модулів, ми можемо оформити подарунковий сертифікат та (або) набір інструментів для курсу.

Кількість місць обмежена!
Реєструйтеся за формою або за телефонами 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар