5 березня 2018 р.

Майстер-клас «Каліграфія та винний брендинг» з Олексієм Чекалем


14 та 15 квітня один з найкращих майстрів каліграфії та летерингу в Україні та за її межами – Олексій Чекаль, проведе в нашій студії майстер-клас «Каліграфія та винний брендинг».

Олексій Чекаль: на майстер-класі ми вивчимо історію винної етикетки, різні стилі й напрямки. Ми дослідимо та випробуємо композиційні прийоми в традиційному й експериментальному дизайні та створимо каліграфічний напис для назв вин. Ми малюватимемо образ, герб, знак для вина та зробимо фінальний дизайн етикетки справжнього італійського вина.

У програмі майстер-класу:
  • лекція про історію етикетки, останні тренди в винному дизайні;
  • створення штифтового образу вина, в'язок каліграфічних стилів й типів вина;
  • традиційна і експериментальна італійська каліграфія: практика, типологія, стилі;
  • символ, знак, герб у винному брендингу;

В результаті майстер-класу ви не лише створите етикетку для італійського вина, ви навчитесь використовувати каліграфію та навички у шрифтовому дизайні в створенні образу бренду в залежності від завдання та заданого стиля.

Для кого: рівень підготовки з точки зору каліграфії може бути різним: як дуже підготовані, так і початківці або ті, хто не знає з чого почати.
Проте, учасники повинні володіти Adobe Illustrator і/або Adobe Photoshop.

Брендинг вина та каліграфічна етикетка Олексія Чекаля

Викладає: Олексій Чекаль - дизайнер, каліграф, мистецтвознавець. Навчався в Харківському художньому училищі та Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Арт-директор студії графічного дизайну PanicDesign.

Зараз викладає в якості запрошеного професора в Флорентійської академії мистецтва. Провів численні семінари по каліграфії та дизайну в Україні, Білорусії, Казахстані, Італії, Франції. Декілька персональних каліграфічних виставок в Європі (Флоренція, Париж, Палермо, Пратотеккіо, Люблін та ін.).

Спеціалізується на складних завданнях в області зв'язування дизайну, каліграфії та історії мистецтв в рамках релігійних або наукових проектів. Інтереси як історика мистецтва зосереджені на ранньому християнському мистецтві Візантії, Сирії, Європи. Вивчає історію шрифтів і рукописних традицій.

Портфоліо:
behance.net
instagram.com

Деякі роботи Олексія Чекаля

Час: перший день – 14 квітня, субота, 11:00–18:00 (перерва 14.00–15.00)
Другий день – 15 квітня, неділя, 11:00–16:00.

Інструменти: пласке перо 2–3 мм, гостре перо, тримачі для пера, пензлик № 3–5. На час майстер-класу ви можете скористатися студійними інструментами або придбати їх в інтернет-магазині.

На другий день воркшопу вам знадобиться ноутбук зі встановленим Adobe Illustrator та Photoshop.

Місце:
 школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, оф.8.

Вартість: 
1400 грн.
Для студентів школи «Арт і Я» – знижка 10%.
Якщо ви хочете подарувати майстер-клас, ми можемо оформити подарунковий сертифікат.
Кількість місць обмежена.
Участь за передплатою.

Реєстрація за телефоном 098 607 12 67, 098 635 48 46 або за формою:

Немає коментарів:

Дописати коментар