18 травня 2018 р.

Інтенсив «Каліграфія браш-пеном: Copperplate» з Веронікою Чебаник


Браш-пен – один з найпопулярніших інструментів сучасного каліграфа. Це симбіоз пензля та авторучки, що заправляється чорнилом.

І все частіше в написах, виконаних браш-пеном, зустрічається кругла нажимна літера в стилі Copperplate. Саме пластичність брашу дає можливість створювати виразну каліграфію, додавати декоративні елементи та розчерки.

Якщо ви готові пройти шлях від знайомства з інструментом до створення унікальних каліграфічних композицій браш-пеном, цей курс, що розпочинається 18 червня, – для вас.


В програмі курсу:
  • базові та декоративні вправи для браш-пену;
  • конструкція літер: прописні та рядкові, кирилиця та латиниця;
  • технічні прийоми письма браш-пеном для літер нажимного письма;
  • робота з композицією слова і тексту, що допоможе створювати летеринг і поєднувати його з будь-якими графічними елементами.

Роботи випускників курсу

Спеціально для курсу разом з Веронікою Чебаник студія «Арт і Я» розробила набір прописів для браш-пену. І адаптувала класичні стилі каліграфії для цього інструменту.

Студенти отримають один з зошитів для прописування англійського курсиву. Прописи включають базові вправи для браш-пену, латинську та кириличну абетки шрифтів, а також варіації письма у стилі modern calligraphy.

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією, та для тих, хто вже має навички, проте хоче опанувати браш-пен в стилі Copperplate.

Викладає: Вероніка Чебаник –– куратор базового курсу з європейської та української каліграфії від зародження школи каліграфії «Арт і Я» у 2011 році, також автор та викладач програм з поглибленого вивчення різних стилів каліграфії: скоропису, копперплейту, американського курсиву та спенсеріану. Учасник виставок з мистецтва каліграфії, автор видання прописів «Italic calligraphy: latin & cyrillic» та комплекту «Каліграфія браш-пеном в різних стилях».

Роботи випускників курсу

Інструменти та матеріали: для навчання потрібні прописи, а також браш-пен, що заправляється. Все це можна придбати в магазині нашої студії.

Графік: 18 червня – 11 липня, 8 занять
Щопонеділка та щосереди, 19:00-21:00

Вартість: акційна ціна до 25 травня – 2600 грн.;
з 26 травня – 3000 грн.

Знижка 10% студентам та випускникам школи.
Кількість місць обмежена. Участь за передоплатою. 

Якщо ви хочете подарувати курс, ми можемо оформити подарунковий сертифікат та (або) набір інструментів для курсу.

Реєстрація за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар