12 липня 2018 р.

Майстер-клас «Каліграфія гострим пером, перші кроки» з Анною Єгоровою


Гостре перо – це завжди особливо, витончено, делікатно та трохи романтично! Вміти писати гострим пером – унікально та ексклюзивно.

Опанувати гостре перо не так і легко. Гарні результати вимагають чималих зусиль. І на майстер-класі 14 липня ми будемо працювати саме на такі результати! Для цього будемо вчитися правильно та зручно тримати інструмент, писати літери, слова, використовувати кальку. В якості готової фінальної роботи оформимо каліграфією картку з власним іменем або висловом.

У програмі майстер-класу:
  • лекція та презентація прикладів композицій в стилі письма гострим пером; 
  • базові вправи для опанування інструменту;
  • маленькі та великі літери; 
  • латинська та кирилична абетки; 
  • принципи створення композиції слова й тексту;
  • процес копіювання готових варіантів композиції на вибір;
  • створення власної композиції (ім'я та прізвище або вислів).

В результаті майстер-клас
у ви отримаєте базові навички письма гострим пером, вивчите особливості та можливості цього інструменту та дізнаєтеся як і скільки краще займатися, з чого починати, чим надихатися і де застосовувати каліграфію.

Роботи Анни Єгорової, виконані гострим пером

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією (спеціальної підготовки чи художньої освіти не потрібно) та для тих, хто має навички, проте хоче спробувати письмо гострим пером та познайомитися з різними стилями витонченої каліграфії.

Крім того, порція натхнення учасникам майстер-класу – гарантована. Адже, у вас буде можливість оглянути виставку каліграфічних робіт студентів та майстрів нашої студії!

Викладає: Анна Єгорова – каліграф, дизайнер, займається каліграфію з 2015 року. Вивчала китайську каліграфію з майстром Чи Шаотін. Анна – учасник виставок «Жива каліграфія» та «Живий шрифт», які відбулися на Книжковому Арсеналі 2016 і 2017.
А в 2016 році її робота увійшла в популярне австралійське видання «Typism Book 3».

Крім того, маючи 8-річний досвід в графічному дизайні, Аня вдало поєднує його з навичками каліграфії. Це підтверджено обкладинками українських книг і прописами для браш-пена від студії «Арт і Я», дизайн для яких Аня розробила в 2017 році.

Портфоліо майстра: instagram.com

Роботи Анни Єгорової, виконані гострим пером

Час: 14 липня, субота, 12:00–15:00
Тривалість: 3 години

Вартість: 450 грн.
Якщо після майстер-класу ви захочете продовжити вивчати каліграфію гострим пером, у вас є можливість приєднатися до курсу «Каліграфія гострим пером: Copperplate» з Веронікою Чебаник з третього заняття зі знижкою 15%!

Якщо ви хочете подарувати майстер-клас, ми можемо оформити подарунковий сертифікат.
Місце: школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, оф.8.

Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар