17 липня 2018 р.

Майстер-клас «Флоріш та монограма. Каліграфія гострим пером» з Веронікою Чебаник


Каліграфія гострим пером заворожує не лише витонченістю літер та розчерків, а ще й тим, що лінія або завиток можуть скластися у вишукану форму каліграфічних малюнків – флорішів. Їх традиція налічує більше ніж 400 років.

19 серпня ми запрошуємо вас на майстер-клас познайомитися з цим мистецтвом і створити власну композицію з монограмою та розчерками.

У програмі майстер-класу:
  • знайомство з інструментом;
  • особливості каліграфії гострим пером;
  • вправи для створення флорішу;
  • вправи до обраних ініціальних літер;
  • ескіз флорішу та монограми;
  • виконання чистового варіанту.

Ви пройдете шлях від базових вправ до власної монограми з декоративними розчерками. Так, ви не лише отримаєте базові навички володіння гострим пером, а створите унікальну каліграфічну композицію на листівці.

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією (спеціальної підготовки чи художньої освіти не потрібно) та для тих, хто має навички, проте хоче навчитися створювати флоріши та монограми гострим пером.

Крім того, порція натхнення учасникам майстер-класу – гарантована. Адже, у вас буде можливість оглянути виставку каліграфічних робіт студентів та майстрів нашої студії!


Флоріши та каліграфія гострим пером Вероніки Чебаник

Викладає: Вероніка Чебаник –– куратор базового курсу з європейської та української каліграфії від зародження школи каліграфії «Арт і Я» у 2011 році, також автор та викладач програм з поглибленого вивчення різних стилів каліграфії: скоропису, копперплейту, американського курсиву та спенсеріану. Учасник виставок з мистецтва каліграфії «Жива каліграфія», «Живий шрифт» та «Вільні літерації» (присвячених Книжковому Арсеналу 2016, 2017 та 2018). Автор видання прописів «Italic calligraphy: latin & cyrillic», комплекту «Каліграфія браш-пеном в різних стилях», та «Український скоропис: каліграфія гострим пером».

Час: 19 серпня, неділя, 12:00–15:00.
Тривалість: 3 години.

Місце: школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, офіс 8.

Вартість: 450 грн.
Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Для заняття ви отримаєте набір вправ, які зможете виконувати і надалі, після майстер-класу.

Інструменти: перо (Niko G, Zebra G, Tachikawa G або Leonard G) та прямий тримач для пера. Можна придбати в магазині нашої школи (≈ 150 грн.)

Якщо ви хочете подарувати майстер-клас, ми можемо оформити подарунковий сертифікат.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар