17 липня 2018 р.

Лекція «Літери Італії: аналізуємо та надихаємось» з Анною Єгоровою


Каліграф та куратор курсів нашої школи Анна Єгорова нещодавно повернулася з захоплюючої подорожі Італією і прихопила з собою справжні каліграфічні скарби!

І на лекції 17 серпня будемо розглядати, аналізувати унікальні літери та написи. А також – надихатимемось і дізнаємось, як використовувати історичні знахідки в роботі.

Анна Єгорова: вважається, що саме Італія є осередком зародження каліграфії. Вікові традиції робити живі надписи збереглися й донині! Історичні написи перетинаються з сучасним летерингом на основі каліграфії. Форми старовинних літер я бачила майже у всіх сучасних логотипах та вивісках. Цікаві будуть і старовинні написи на стелях, які ми аналізуватимемо на лекції!

У програмі:
  • автентичні написи на стелях та стінах італійських архітектурних будівель, аналіз;
  • каліграфічний летеринг у вивісках, аналіз;
  • виставка китайського та японського каліграфа;
  • сучасний вуличний арт;
  • цікаві літери, їх поєднання.

Кому буде цікаво: каліграфам, художникам, шрифтовикам, дизайнерам, які працюють з літерами, та цікавляться дизайном вулиць. А також для усіх охочих, хто хоче надихнутися літерами Італії.

Дякі літери Італії, які будемо аналізувати на лекції

Спікер: Анна Єгорова – каліграф, дизайнер, займається каліграфію з 2015 року, випускниця більшості курсів школи каліграфії «Арт і Я». Вивчала китайську каліграфію з майстром Чи Шаотін. В 2016 році її робота ввійшла в популярне австралійське видання «Typism Book 3». Анна – учасник виставок «Жива каліграфія» та «Живий шрифт» та «Вільні літерації», які відбулися на Книжковому Арсеналі 2016, 2017 та 2018. А також – дизайнер видань прописів «Каліграфія браш-пеном в різних стилях», та «Український скоропис: каліграфія гострим пером».

Портфоліо:
instagram.com

Місце:
студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку біля «Ощадбанк» та «Coffee hot», код 46, 2 пов., офіс 8.

Час: 17 серпня, п’ятниця, 19:00–20:30.
Тривалість: 1,5 години.

Вартість:
 150 грн.
Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар