17 липня 2018 р.

«Що вони собі дозволяють? Арт освіта в Амстердамі» зустріч з Юлією Еліас


Студенти нашої школи – унікальні талановиті та дуже цікаві люди! Їм є, що розказати й чим надихнути. Разом з нашими випускниками ми організовуємо серію відкритих, безкоштовних зустрічей. Будемо знайомитись, спілкуватися та ділитися досвідом.

10 серпня художниця Юлія Еліас розкаже, як у тісній міжнародній спільноті, студенти-художники на рівні з викладачами практикують мислення через творчий процес (thinking through making), в результаті якого народжуються дуже сміливі інноваційні ідеї.

У програмі:
  • історія та структура школи;
  • досвід вступних іспитів;
  • навчальний процес;
  • приклади робіт студентів;
  • співробітництво школи з музеєм сучасного мистецтв;
  • квартирні виставки, альтернативні арт-простори;
  • питання та відповіді, спілкування.

Кому буде цікаво: широкому колу слухачів від професіоналів до студентів, що навчаються на творчих спеціальностях. Та для тих, хто хоче дізнатися про те, як навчають сучасних художників в одному з найбільш експериментальних ВНЗ Європи.

Деякі фото процесу навчання в академії

Спікер: Юлія Еліас – українська художниця, яка проживає в Нідерландах, випускниця школи каліграфії «Арт і Я». Останні два роки – студентка академії Герріта Рітвелда. Створює арт-роботи в різних сферах і техніках: відео, поезія, інсталяція, перформанс, живопис, графіка, ленд-арт, скульптура. Учасниця чисельних виставок, організувала серію перформансів у публічному просторі. Брала участь в колабораціях з художниками з Мексики, Італії, Голландії. А також виконала проект разом з муніципалітетом міста Утрехту.

Портфоліо: instagram.com

Місце: 
студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку біля «Ощадбанк» та «Coffee hot», код 46, 2 пов., офіс 8.

Час: 10 серпня, п’ятниця, 19:00–20:30.
Тривалість: 1,5 години.

Вартість: безкоштовно.

Реєстрацію закрито!

Немає коментарів:

Дописати коментар