17 липня 2018 р.

«Навчання мистецтву в Каліфорнії: успіхи, факапи, лайфхаки» зустріч з Дарією Коркуною


Студенти нашої школи – унікальні талановиті та дуже цікаві люди! Їм є, що розказати й чим надихнути. Разом з нашими випускниками ми організовуємо серію відкритих, безкоштовних зустрічей. Будемо знайомитись, спілкуватися та ділитися досвідом.

27 липня пройде перша зустріч з ілюстратором та дизайнером Дарією Коркуною

В Україні ілюстрація лише набирає обертів, в той час, як в Штатах настає the new golden age of illustration. А художня освіта стає все більш популярною.
На зустрічі дізнаємося про досвід навчання в одному з найбільших художніх університетів США — Academy of Art University.

В програмі: 
  • знайомство та розповідь про те, чому саме художня освіта;
  • про AAU та інші арт-університети в Сан-Франциско, Каліфорнії;
  • факультет ілюстрації та сфера ілюстрації в США;
  • особливості навчального процесу, викладачі та студенти;
  • лайфхаки і поради;
  • результат за два роки навчання;
  • питання та відповіді.

Кому буде цікаво: художникам, ілюстраторам, дизайнерам, охочих отримати художню освіту закордоном, викладачам творчих професій. Та для усіх, хто хоче більше дізнатися про арт-освіту в Каліфорнії.

Спікер: Дара Коркуна — випускниця курсів каліграфії в «Арт і Я», ілюстратор та графічний дизайнер. У сфері дизайну вже понад 8 років. Чотири року тому переїхала в Каліфорнію і зараз навчається на Факультеті Ілюстрації в Academy of Art University, San Francisco.

Портфоліо: instagram.com / fb.me / dariakorkuna.com

Місце: студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку біля «Ощадбанк» та «Coffee hot», код 46, 2 пов., офіс 8.

Час: 27 липня, п’ятниця, 19:00–20:30 – реєстрацію закрито.
Тривалість: 1,5 години.

Вартість: безкоштовно, участь за попередньою реєстрацією за формою нижче або за телефоном 098 607 12 67 (Марія), 098 635 48 46 (Алла).


Немає коментарів:

Дописати коментар