20 серпня 2018 р.

Інтенсив «В’язь. Слов’янська каліграфія» з Наталією Ком’яховою


26 вересня запрошуємо на курс, присвячений кириличному декоративному письму – в’язі.  Зародившись у стародавній Візантії, зараз цей стиль все частіше з’являється в роботах сучасних дизайнерів та каліграфів.

Протягом 5 занять інтенсиву ви вивчатимете стародавні рукописи в пошуках цікавих форм та прийомів, опануєте базові принципи роботи з пласким пером і дізнаєтеся про характерні сплетіння літер – лігатури.

Використовуючи ці знання, ви створите власний напис у стилі в’язі, який зможете перенести на листівку, текстиль чи перетворити на унікальний орнамент.

У програмі:
  • історія кириличних літер та в'язі;
  • аналіз рукописних пам'яток та копіювання історичних зразків;
  • базові вправи для плаского пера, літери, лігатури;
  • робота з композицією слова;
  • фінальна каліграфічна робота.

Для кого: для тих, хто раніше не займався каліграфією і не знає з чого почати та для досвідчених, хто хоче опанувати пласке перо та в'язь.

Роботи Наталії Ком'яхової у стилі в'язі

Викладає: Наталія Ком'яхова – каліграф, дизайнер, графік та ілюстратор з 2013 року. Засновник майстерні Narbutorium. Співпрацює з багатьма видавництвами, зокрема «Чорні вівці», «КСД», «Книголав» та іншими. Проводила вокршопи, майстер-класи та лекції з кириличної та європейської каліграфії у Києві, Львові, Луцьку.

Викладає у школі каліграфії «Арт і Я», учасник виставок «Жива каліграфія» «Живий шрифт», «Вільні літерації», «Локація», «Білий простір» та фестивалю «Простір літер».

Портфоліо: instagram.com

Роботи Наталії Ком'яхової у стилі в'язі

Якщо ви хочете познайомитись з каліграфією у стилі в'язі, 19 вересня запрошуємо на майстер-клас «Кирилична каліграфія: в’язь» з Наталією Ком’яховою.

Графік: 26 вересня – 24 жовтня, 5 занять.
Щосереди, 19:00–21:00.

Вартість: акційна ціна з повною передопатою до 29 серпня – 2000 грн.;
з 30 серпня – 2200 грн.

Інструменти: Pilot Parallel Pen 2,4 мм або прямий тримач + пласке перо 2,5 мм. Можна придбати у нашому інтернет-магазині або у студії перед заняттями.

Знижка 10% студентам та випускникам школи «Арт і Я».

Кількість місць обмежена! Участь за передоплатою.

Якщо ви хочете подарувати курс, ми можемо оформити подарунковий сертифікат та (або) набір інструментів для курсу.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар