20 серпня 2018 р.

Майстер-клас «Каліграфія браш-пеном» з Веронікою Чебаник


Каліграфія пензлем має тисячолітню історію, яка, як правило, асоціювалась зі східною культурою. Але завдяки появі браш-пену – симбіозу пензля та авторучки, що заправляється чорнилом, цікавість до написання літер цим інструментом стала популярним захопленням.

Так і виникла потреба вивчити технічні властивості та секрети каліграфії браш-пеном. На майстер-класі 23 вересня разом з каліграфом будемо розкривати ці можливості.

Учасники отримають лекційну, візуальну інформацію про історію та види браш-пенів, оберуть найцікавіший тип інструменту, ознайомляться з технічними прийомами, вправами для письма літер. А також створять власний каліграфічний напис браш-пеном!

В програмі:
  • вступна лекція про історію та форми каліграфії браш-пеном;
  • знайомство з інструментом, орнаментальні та декоративні вправи;
  • літери латинської та кириличної абетки;
  • композиція слова та тексту.

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією (спеціальної підготовки чи художньої освіти не потрібно) та для тих, хто має навички, проте хоче познайомитися з каліграфією браш-пеном.

Роботи Вероніки Чебаник, виконані браш-пеном

Викладає: Вероніка Чебаник –– куратор базового курсу з європейської та української каліграфії від зародження школи каліграфії «Арт і Я» у 2011 році, також автор та викладач програм з поглибленого вивчення різних стилів каліграфії: скоропису, копперплейту, американського курсиву та спенсеріану. Учасник виставок з мистецтва каліграфії «Жива каліграфія», «Живий шрифт» та «Вільні літерації» (присвячених Книжковому Арсеналу 2016, 2017 та 2018). Автор видання прописів «Italic calligraphy: latin & cyrillic», комплекту «Каліграфія браш-пеном в різних стилях», та «Український скоропис: каліграфія гострим пером».

Роботи Вероніки Чебаник, виконані браш-пеном

А якщо ви готові пройти шлях від знайомства з браш-пеном до письма в різних стилях і створення каліграфічних композицій, запрошуємо на Курс «Браш-пен в різних стилях» з Веронікою Чебаник, що розпочинається 26 жовтня.

Час: 23 вересня, неділя, 12:00-15:00
Тривалість: 3 години.

Місце: школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, офіс 8.

Вартість: 450 грн.
Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Для заняття ви отримаєте набір вправ, які зможете виконувати і надалі, після майстер-класу.

Інструменти: браш-пен Pentel Aquash Brush або Pentel Color Brush. Можна прийти зі своїми, скористатися студійними або придбати в магазині нашої школи.

Якщо ви хочете подарувати майстер-клас, ми можемо оформити подарунковий сертифікат.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 або 098 635 48 46 (Алла).

1 коментар:

  1. Доброго дня. А можна попросити якесь нагадування на пошту коли наступного разу буде цей воркшоп? Дякую. redric.art@gmail.com

    ВідповістиВидалити