12 листопада 2018 р.

Майстер-клас «Фігуративна каліграфія або дещо про єдинорога і інших тварин» з Олексієм ЧекалемУ сучасній та традиційній каліграфії важливий не тільки зміст напису та його краса, а й образ. Силуети фігур з текстом всередині ми можемо зустріти і в арабських стародавніх рукописах, і на полях європейських книг.

25 листопада разом з каліграфом Олексієм Чекалем ми спробуємо систематизувати цей вид мистецтва, навчимося візуалізувати текст та зрозуміємо, як ці методи використовувати в сучасних логотипах й дизайні.

В програмі:
  • повторення основ італійського курсиву;
  • закони побудови та історичні приклади фігуративних композицій від латинських до арабських каліграфів;
  • використання візуалізації тексту у сучасному дизайні та летерингу; 
  • ескізи та пошук розташування тексту всередині силуету;
  • фінальне виконання фігуративної каліграфії.
Для кого: для майстер-класу бажано мати невеликий досвід в області каліграфії італійського курсиву.

В результаті майстер-класу ви навчитесь логіці та принципам побудови фігуративної каліграфії в рамках східної та європейської традиції від давнини до сучасного графічного мистецтва.

Фігуративна каліграфія Олексія Чекаля

Викладає: Олексій Чекаль – дизайнер, каліграф, мистецтвознавець. Навчався в Харківському художньому училищі та Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Арт-директор студії графічного дизайну PanicDesign.

Зараз викладає як запрошений професор в Флорентійській академії мистецтв. Провів численні семінари по каліграфії та дизайну в Україні, Білорусії, Казахстані, Італії, Франції. Декілька персональних каліграфічних виставок в Європі (Флоренція, Париж, Палермо, Пратотеккіо, Люблін та ін.).

Спеціалізується на складних завданнях в області зв'язування дизайну, каліграфії та історії мистецтв в рамках релігійних або наукових проектів. Інтереси як історика мистецтва зосереджені на ранньому християнському мистецтві Візантії, Сирії, Європи. Вивчає історію шрифтів і рукописних традицій.

Портфоліо:
behance.net
instagram.com

Фігуративна каліграфія Олексія Чекаля

Час: 25 листопада, 12:00–19:00 з перервою на обід.

Інструменти: широкі пера від 2 до 5 мм, туш, олівець, лінійка, гумка. Інструменти можна придбати в нашому інтернет-магазині чи в студії перед майстер-класом. Або ж – прийти зі своїми чи скористатися студійними на час заняття.

Вартість: акційна вартість до 20 листопада – 1250 грн, з 21 листопада – 1500 грн.
Знижка для студентів та випускників «Арт і Я» – 10%.

Кількість місць обмежена.
Участь за передплатою.

Якщо ви хочете подарувати майстер-клас, ми можемо оформити подарунковий сертифікат.

Місце: школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, оф.8.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар